poniedziałek, 9 października 2017

Album Jesienny Liść

20 września przeglądałam blogi hafciarskie i trafiłam na blog na IGIEŁKA-MB z wyzwaniem umożliwiającym wygranie wzorów autorskich.


Temat bardzo mi się spodobał: Złota Jesień. Zabrałam się za szukanie odpowiedniego wzoru i znalazłam liść klonu w kolorystyce jesiennej. W trakcie haftowania zaczął układać mi się projekt końcowy i wymyśliłam, że liść zostanie wkomponowany w okładkę albumu na zdjęcia. Poniżej efekt.W międzyczasie nabyłam dodatki do wykończenia w tematyce jesiennej, które można zobaczyć na każdej steronie albumu. Bardzo mnie to wyzwanie cieszyło i miałam ogromną radość przy nim.


Trafiłam też na dobry okres , kiedy moja Mysia szła grzecznie spać. Obecnie idzie nam coraz gorzej ze spaniem i wykorzystywaniem czasu wolnego. Ale udało się :)
10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...