poniedziałek, 9 października 2017

Sal z choinką z Krzyżykowym Szaleństwem

Siedziałam "z jednym okiem otwartym" i udało mi się przeglądnąć blogi hafciarskie wieczorkiem. I znalazłam coś fantastycznego dla mnie!!! Przepiękny wzór choinki, który Katarzyna na swoim Blogu Krzyżykowe Szaleństwo pokazała i ogłosiła SAL. Będzie to mój pierwszy SAL. Jedyne co to obawiam się, że mogę nie zdążyć z terminem w poście Kasi, ale mam nadzieję, że do Świąt powstanie.
 W tym roku przybyło nam w domu dużo akcesoriów i mebelków dziecięcych (szaleństwo macierzyństwa) i stwierdziliśmy, że nasza duża choinka już niestety miejsca nie znajdzie w te Święta. Wymyśliłam, że oprócz ozdób mniejszych pojawi się u nas akcent świąteczny w postaci haftu i znalazłam równie śliczny obrazek, który miałam zamiar wyszyć w wolnych chwilach.
A wczoraj wieczorem zmieniłam zdanie :) i zapisuje się do SALU z ogromnym entuzjazmem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...