piątek, 6 października 2017

Parka koreańska

Ostatnio przyznałam sie, że po urodzeniu Myszki zebrało mnie na cukierkowe i słodkie wzory. W grupie portalowej dopatrzyłam kolorowy zestaw z parką. Bardzo mi się spodobał ze względu na bardzo żywą kolorystykę. Normalnie popatrzyłabym i szukała dalej wzorów pejzaży lub bardziej pracochłonnych haftów, a już tym bardziej bym nie zakupiła takiego zestawu. A tu wzięło mnie i już. Na dodatek zestaw zawiera kanwę z obrysem wzoru czego bardzo nie lubię osobiście, ale się podjęłam.
Do zestawu zakupiłam mulinę w intensywnych kolorach. Są to pojedyncze niteczki bardzo krótkie. Dlatego postanowiłam się wspomóc muliną z jakiejś chińskiej partii, którą zakupiłam dawno temu z zachłanności 😉. Poniżej możecie ją zobaczyć.
 A tak wygląda dobierana kolorystyka. I co najgorsze widać poniżej jak rozjeżdża się malowany kontur z haftem robionym przeze mnie według wzoru liczonego dołączonego do zestawu. Mam nadzieję, że pranie pomoże i zniknie ten malowany koszmarek.
Wzorek tak poza tym jest obecnie odskocznią od poważnych projektów.

A teraz uciekam spać przed nocnym karmieniem. Spokojnej nocy.

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...