Przejdź do głównej zawartości

Parka koreańska

Ostatnio przyznałam sie, że po urodzeniu Myszki zebrało mnie na cukierkowe i słodkie wzory. W grupie portalowej dopatrzyłam kolorowy zestaw z parką. Bardzo mi się spodobał ze względu na bardzo żywą kolorystykę. Normalnie popatrzyłabym i szukała dalej wzorów pejzaży lub bardziej pracochłonnych haftów, a już tym bardziej bym nie zakupiła takiego zestawu. A tu wzięło mnie i już. Na dodatek zestaw zawiera kanwę z obrysem wzoru czego bardzo nie lubię osobiście, ale się podjęłam.
Do zestawu zakupiłam mulinę w intensywnych kolorach. Są to pojedyncze niteczki bardzo krótkie. Dlatego postanowiłam się wspomóc muliną z jakiejś chińskiej partii, którą zakupiłam dawno temu z zachłanności 😉. Poniżej możecie ją zobaczyć.
 A tak wygląda dobierana kolorystyka. I co najgorsze widać poniżej jak rozjeżdża się malowany kontur z haftem robionym przeze mnie według wzoru liczonego dołączonego do zestawu. Mam nadzieję, że pranie pomoże i zniknie ten malowany koszmarek.
Wzorek tak poza tym jest obecnie odskocznią od poważnych projektów.

A teraz uciekam spać przed nocnym karmieniem. Spokojnej nocy.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Popularne posty z tego bloga

Męska kartka z okazji urodzin z oldmobilem

Kartka z okazji urodzin dla mężczyny z odlmobilem ozdobiona miniaturowym haftem krzyżykowym z kwiatami, zdobnym pięknym guzikiem i akcentwany delikatnie gazą.Kartkę zgłaszam na wyzwanie na kartkoweabc.blogspot.com


Album rodzinny Florals

Na specjalne życzenie powstał album, który został wręczony z okazji ślubu. Życzeniem było aby albumik był bardziej rodzinny, więc w środku jest miejsce na zdjęcia tak z samej uroczystości jak i z dni powszednich ważnych dla nowej  rodziny :)
Zaraz ułożył mi się projekt w głowie i wybrałam śliczne papiery z kolekcji Action "Florals". Czekały właśnie na taki projekt :) Dodatki to śliczne tekturki z moich zbiorów, przydasie od DpCraft, diy cuty, kwiaty i scrapki od Marioli :) A na okładce znalazły się listki z kolekcji Craft'o Clock, w których się zakochałam od pierwszego wycięcia :). Delikatnie potuszowane maty, a w niektórych miejscach specjalnie postarzone dodają dodatkowych wrażeń wizualnych.
Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia.
Młodej Parze życzę wszystkiego co najlepsze i pięknych chwil uwiecznionych na zdjęciach w  albumie :)Otwierana flapka do góry


shaiker Stemplowany ptak Stazonem z AgateriiOtwierana flapka na prawo kryje;

Komplet kartka z pudełkiem na ślub z kolekcji Folk Star

Troszkę mnie nie było na blogu, choć obiecałam sobie, że w trakcie wyjazdu nadrobię zaległości pokazowe, czas przed wyjazdem był bardzo pracowity. Właśnie wróciłam z nad naszego morza. Pierwsze dni były piękne, dalsze już tylko próbowaliśmy spędzić jak najbardziej aktywnie w aurze mocnego wiatru i przelatujących deszczy. Naładowani jodem wracamy i od razu pokazuję Wam kartke zrobiona na specjalną prośbę znajomej na ślub, który odbył się po drugiej stronie Polski, w Zakopanym. Poproszona zostałam o kartkę w stylu vintage, folk z dodatkami tekturek, troszkę koronki i dodatków w takim stylu. Nie przepadam za takimi bardzo folkowymi rzeczami, więc chciałam uniknąć standardowych wzorów i przypomniałam sobie kolekcję Folk Star od small wingels shop. Poprosiłam o przesyłkę i oprócz tej kolekcji jeszcze nabyłam drugą say yes! (kolejne posty z pracami z tej kolekcji pojawią się niedługo) i otrzymałam jeszcze śliczny kit do stworzenia albumu za co baaardzo dziękuję Ewie.  Wracając do pracy pr…