poniedziałek, 9 października 2017

Album Jesienny Liść

20 września przeglądałam blogi hafciarskie i trafiłam na blog na IGIEŁKA-MB z wyzwaniem umożliwiającym wygranie wzorów autorskich.


Temat bardzo mi się spodobał: Złota Jesień. Zabrałam się za szukanie odpowiedniego wzoru i znalazłam liść klonu w kolorystyce jesiennej. W trakcie haftowania zaczął układać mi się projekt końcowy i wymyśliłam, że liść zostanie wkomponowany w okładkę albumu na zdjęcia. Poniżej efekt.W międzyczasie nabyłam dodatki do wykończenia w tematyce jesiennej, które można zobaczyć na każdej steronie albumu. Bardzo mnie to wyzwanie cieszyło i miałam ogromną radość przy nim.


Trafiłam też na dobry okres , kiedy moja Mysia szła grzecznie spać. Obecnie idzie nam coraz gorzej ze spaniem i wykorzystywaniem czasu wolnego. Ale udało się :)
10 komentarzy:

 1. Super wykonanie i pomysł. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny listek i świetnie ozdabia ten album:-)
  Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje, pogoda nie sprzyja złotej jesieni to chociaż niech w domu będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny album stworzyłaś! Zachwycam się! idealnie wykonany i po prostu piękny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny ten kolorowy liść :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł i świetny hafcik :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Haft fotografia odsłona III

U mnie cały czas na tapecie duża fotografia pamiątkowa. Pokazuje Wam już trzecią odłone, fragment, prawdopodobnie ostatnią przed końcem, gd...