poniedziałek, 29 stycznia 2018

Styczniowe zdobycze 2018

Styczeń obfitował w dużo nowych fajnych rzeczy, przede wszystkim do tworzenia karteczek. Poniżej najciekawsze propozycje, i te których jeszcze nie wykorzystałam 😊.

Na jednym z portali ukazały się w przedsprzedaży papiery z polskimi napisami okolicznościowymi projektu Papierowy Potwór. Zapaliłam się na nie i zamówiłam prawie wszystkie proponowane zestawy napisów po arkuszu i jeszcze dwie losowo wybrane opcje. Dodatkowo w gratisie na odwrocie regulaminu (bardzo pomysłowe) dostałam literki co sprawiło mi radość większą. W tym wypadku dotarła bardzo ekspresowa przesyłka, pomimo lekkiego niedopatrzenia z mojej strony. Dziękuję właścicielce Oldze. Wiem, że kolejne zakupy zrobię w Papierowym Potworze.


Na wielu blogach widziałam ozdobnie wycięte hafty i postanowiłam poszukać do tego odpowiednich nożyczek. Na portalu Allegro znalazłam caaaały zestaw i już się nie oparłam zakupom 🤣. Dodatkowo "przy okazji" wzięłam bazy pod kartki, motylki ozdobne, rameczki oraz kółka małe i duże, które przeznaczę do segregacji muliny.


Na jednej grupie sprzedażowej dorwalam piękne zestawy dużych papierów we wspaniałych wzorach i kolorach w okazyjnych cenach. 


Poniżej jeden z zestawów zakupionych w Magicznej Kartce "Magia Barw". Bardzo podobały mi się wykonane propozycje m.in. kartkowe z papierów tej marki i zachęcona zakupiłam parę zestawów. Zależało mi baaaardzo na czasie i tu niestety się rozczarowałam. Trafiłam na noworoczny remanent zaraz po zakupach, co opóźniło przesyłkę dość konkretnie 😑.
A reszta na zdjęciu to część prezentu, który dotarł do mnie od moich rodziców m.in. z kolekcji Lemoncraft. I jeszcze wstążeczki (tylko im zdążyłam zrobić zdjęcie) od Moniki ze "sklep-pikoty".
Styczeń piękny, a dziś dostałam gazetki z haftami, których nie zdobyłam sama (przeoczyłam) od taty 😄.

2 komentarze:

  1. Bardzo udane zakupy. Teraz czekam na prace, które stworzysz z tych zdobyczy 😉

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne zakupy :) Miłego tworzenia!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...