czwartek, 22 sierpnia 2019

Album ślubny Dreamland

No i w końcu się pochwalę moją cudowną perełką prezentową dla mojego kuzyna, obecnie już żonatego :).

Plan zakwitł mi po otrzymaniu zaproszeń, choć Państwo Młodzi są z zagranicy i ciężko im by było dobrać prezent ze względu na drogę powrotną, to stwierdziłam i zaryzykowałam, jak nie teraz to później wezmą ;).  Chciałam ciemny w tonacji album, ale zachowałam bazę białą ze względu na uroczystość i szykowałam się na przepiękne papiery od #ABStudioBaraniak . Jedyne co, nie wiedziałam, jaką kolekcję, bo wszystkie są przepiękne, ale w końcu wybrałam Dreamland i zakochałam się w nim. W międzyczasie skrzętnie dobierałam każdy dodatek do albumu, goniłam po bazarkach i po sklepach szukając perełek. I nurkowałam w swoich zapasach ;) i tak oto powstał album otwierany na środku.
Baza jest mojego projektu i wykonana przeze mnie od podstaw. Zapinana sutaszowym zapięciem na pętelkę. Ozdobiona recznie wykonanymi kwiatami, grafikami z kolekcji, guzikami ornamentowymi  i czarnymi prawdziwymi kruczymi piórami.

Po otwarciu po lewej stronie miejsce na małe zdjęcia


Strona główna to zdjęcie z zaręczynowego pobytu mojej pary we Włoszech :) i przepiękny cytat oraz nawiązanie do wyprawy.
Druga strona to kieszonka z matami i pięknym tagiem. Oraz miejsce na czołówce na zdjęcie.Następnie wiązane karty.


Po ich otwarciu mądrość "życiowa" ;) z humorem :)


a po następnym odgieciu mata i po lewej stronie ramka na zdjęcie z tagiem na zapiskiKolejna strona z racji grafiki zyskała tylko złote kółko na zdjęcie okrągłe a w niego włożyliśmy dodatkowy prezent na szczęście.


Prawa strona to flapka z magnesem, pod metalowym sercem można umieścić tag lub inne przydatne rzeczy, można go "odpiąć", bo jest ruchomy.Po otwarciu widać kieszeń z matami, a w niej wklejona jest ramka z szybką, pod którą widać zawartość. Ozdobiona ręcznie wykonanymi kwiatami z foammiranu. To zestaw kolorystyczny zrobiony dla mnie na prośbę przez znajomą Panią Elżbietę, której bardzo dziękuję :) Na górze mata na zdjęcie i rameczka.Kolejna karta to zakładka z matami i kartą na zapiskiobok belibend z balonem, pod nim maty na zdjęcia z motylami i miejsce na dodatkowe wolno włożone.Następnie karta z dwoma matami i również zdobieniem i tagiem
a ta stronka na zdjęcie męża i żony zawiera jeszcze ogromną kieszeń od góry wkładaną na dużą matęspecjalnie zdobioną ze złotym klipsem z intymnym napisem :)


druga strona kieszeni ma boczny schowek z kartami i matami bardzo klimatycznymi, nawet nie weim z jakiej kolekcji, bo to też z mojego zbioru wcześniejszego.i ostatnia równie piekna strona z napisami 


bok okładki również zdobny z możliwością dania malutkiego zdjęcia i znów zdobna grafika Agi Baraniak.Bok zewnętrzny ozdobiłam zawieszką z chwostem i piórami z kolekcji.


Napisy w albumie przeplatają się czarne na zmianę z białymi. 


i jak Wam się podoba, każdy komentarz będzie dal mnie bardzo ważny, a najciekawszy, wpisany do 15 września otrzyma ode mnie niespodziankę.

8 komentarzy:

 1. Co za wspaniałe cudo. Ten album jest fantastyczny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna praca :) i choć uwielbiam różowy kolor, to teraz śmiało mogę stwierdzić, że są inne równie piękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że album sprawił, że paleta kolorów stała się bardziej lubiana i praca się spodobała :) dziękuję za komentarz :)

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...