czwartek, 16 maja 2019

Album komunijny dla dziewczynki Aurora

Kolejny album powstał od podstaw, tym razem jako Pamiątka Pierwszej Komunii dla dziewczynki. 
W ostateczności wybór padł na kolekcje papierów AltairArt Aurora. Co prawda kolekcja była przygotowana pod inną okazję, ale jako tło komunijne wpasowała się również idealnie. 
Miało byc delikatnie i stonowanie, ale z racji tego, że to prezent dedykowany dla dziewczynki "przemycałam" gdzie mogłam jak największą ilość motywów kwiatowych zawartych w kolekcji. Pracowało mi się nad nim rewelacyjnie. Wspaniale współgrają papiery z dodatkami tematycznymi. 
Również wkomponowałam papier z kolekcji Skarbnicy Pomysłow "Piękne Chwile" z delikatnym wzorem hostii 

Okładkę ozdobilam bardzo delikatnie kwiatami w tym ręcznie wykonanymi z foamiranu i listkami oraz malą hostia i napisem.


Z boku dodałam sznureczki z perełka i serduszkiem.Pierwsza strona to życzenia bardzo spersonalizowane, więc pozostaną tylko dla wglądu rodziny. 
Druga to miejsce na główne zdjęcie z dnia Komunii.


Belibend


Miejsce na zdjęcie i życzenia digi od Papierowego Potwora. A pod miejscem na zdjęcie ukryte dwa tagi na życzenia lub dobre rady od rodziny.Kieszonka na zdjęcia i miejsce na małe zdjęcie na przedzie.


Schowek pod flapka na dodatkowe zdjęcia, otwierany ozdobnym ćwiekiem.


Tam miejsca na dodatkowe tagi i zdjeciaDwa zdjecia


Książeczka 


Kolejna tym razem boczna kieszeń.


Waterfall ozdobiony koronkowym borderem, pod który można wsunąć zdjęcie.
Kolejne miejsce z cytatem zembossowane na zdjęcia zrobione dla mnie przez Mariolę, za co bardzo dziękuję 🙂I na końcu specjalna głębsza kieszeń na kartki okazjonalne otrzymane w tym dniu od bliskich.

Do zrobienia albumu użyłam również specjalnego papieru okładkowego Craft'OClock, która poleciła mi sama właścicielka marki na zlocie w Katowicach. Jest większego rozmiaru i faktycznie pięknie ułożyła się na albumie. Polecam. 
A na koniec, serdeczne życzenie dla Malwinki w tak szczególnym dniu dla niej. 

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...