czwartek, 21 lutego 2019

Przepiśnik według Artimeno - rainbow color

No i w końcu zrobiłam ;), chyba jako ostatnia z warsztatowiczek onlinowych :)
Początkiem miesiąca dotarł do mnie kit nr 5 - zestaw Przepiśnik z Artimeno.

Ciekawa byłam niezmiernie samych warsztatów i przyznam szczerze wygądu kitu, bo sam Przepiśnik jakoś do mnie nie przemówił, przyznaje bez bicia. 
Po zrobieniu stwierdzam, że wyszedł mi fajnie i zmieniam zdanie :)

A tak wygląda kit w moim nieładzie artystycznym :) wybaczcie :), według mnie ciekawie. Same farby wystarczą mi na wiele dalszych projektów i powiem Wam, że miałam z nimi fajna zabawę. Zrobiłam oprócz przepiśnika kartkę na wyzwanie Artimeno również z ich użyciem, ale już w innej technice, co zobaczycie poniżej.


Pzepiśnik
W środku każda strona zadrukowana i przygotowana do nowej potrawy.

Kolorki wyszły mi bardzo delikatne z farbek Rainbow Color z 13arts. Dzięki masce z kitu praca nabrała pięknej faktury i zdobnego tła. Dodatkowo udało mi się już we własnym zakresie zdobyć przepiękny stempel do zdobienia. W pracy delikatne fragmenty, w późniejszym poście pokażę go w całości. Jestem dumna z tego zakupu.

Dodatkowo powstała kartka z użyciem maski i tuszu Stazon. Farby zostały przeze mnie rozsypane i spryskane wodą. Wyszedł efekt rozbłysku farby, bomba. Pokazały się dodatkowe odcienie. Rewelacja. Nie zdobiłam jej zbyt, żeby zachować właśnie to tło. Więc jest jak na mnie baaardzo skromna.
Napis ze stempla Agateri.
A tu już całość pracy

Coś innego i nowego niż do tej pory. Nie sądziłam, ze będę działać z farbami akwarelowymi ;)
Napiszcie czy się Wam podoba :)2 komentarze:

  1. Ślicznie to wygląda! I przepiśnik i karteczka.
    Ja niestety tym razem musiałam to odpuścić, ale cóz mówi się trudno i "zazdrości" ty osóbkom, które stworzyły wspaniałą rzecz :)Pozdrawuiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...