poniedziałek, 4 lutego 2019

Lift na Rogatym styczeń 2019 - mapka

Dalej bawię się na blogu Inki Święta na okrągło. Cieszy mnie ta zabawa bardzo. W zeszły roku zaowocowała wiloma kartkami, które poleciały w świat, a zawsze nie wyrabiałam się sama ze swoimi. 

Zostałam też wyróżniona przez Inkę za zeszłoroczne prace, pomimo tego, że nie wyrobiłam się we wszystkich terminach. Ale starałam się zrobić ich jak najwięcej z każdego miesiąca, w którym udało mi się podziałać. Bardzo dziękuję, dodało mi to skrzydełek :)

Przeczytacie o tym tutaj :)

A w tym roku zabawa zmienia troszkę swoją formę, mianowicie, pojawiły się mapki i będą przeplatane małymi formami.
Bardzo lubię pracę z mapkami, więc postarałam się w tym miesiącu coś podziałać, choć styczeń u mnie o dziwo pełen pracy rękodzielniczej i to różnorodnej.

Nie udało mi się stworzyć haftu świątecznego, ale karteczka i tak jest według mnie bardzo ciekawa.
Sami oceńcie.

Mapka:
mapka styczniowa

Zmieniłam troszkę formę, użyłam mocnych kolorów i w środku motyw z napisem. Ozdobiłam pomarańczami suszonymi a pod spód dałam śliczny tłoczony arkusz w bombeczki świąteczne.
Według mnie jest już świąteczna :)

Logo i patron zabawy:
2 komentarze:

  1. Super kartka! Pomrańcze to nieodzowny świąteczny element,(chociaż teraz są na okrągło, cały rok) Kiedyś to było coś magicznego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :) Dokładnie czekało się na pyszności świąteczne i zastanawiało co tym razem będzie. Teraz jest wszystkiego od groma i nie ma już tej chwili oczekiwania jak na gwiazdkę z nieba ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...