czwartek, 30 sierpnia 2018

Poduszka czerwona z trapezami w brązach

Podusia poleciała już do zszycia, więc mogę sie pochwalić.
Na czerwonej kanwie wyszyłam wzór z trapezami. Kolorystyke dobierałam sama i sama wzór zrobiłam.
Niestety miałam mdłe kolory i nie potrafiłam tego edytować, ale dobrnełam do końca, oznaczając długopisem wzór, żeby się nie pomylić w długościach linii. Niby prosty temat a troszkę pracochłonny "od kuchni" ;) 


W całości wyszło tak.
Zdjęcia robiłam już w nocy i nie skupiałam się niestety na oprawie wizualnej. Musicie wybaczyć :)Wyszło coś innego niż zwykle i mam nadzieję, że będzie się ciekawie prezentować jako ozdoba pokoju.


Zmykam. Szykuje mi się następny pomysł na haft, tym razem oprócz dalszego ciągu fotografii, do zrobienia mam  malutki wzór z motywem fryzjerskim. Będzie do wykorzystania w następnej pracy. I jeszcze odsłonię rąbka tajemnicy, że przygotowuje dla Was NIESPODZIANKĘ, którą odsłonię już za chwileczkę, bo początkiem września :)


Swoją pracę dodaję do prac sierpniowych u Igiełki - MB
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...