poniedziałek, 9 września 2019

Wymianka kitowa i paczka ze Scrapbooking shop

U mnie dwie fajne niespodzianki ostatnio dotarły do domu :), a że je uwielbiam więc radość mam podwójną.


Pierwsza paczka dotarła do mnie po zapisaniu się na letnią wymiankę na stronie Gogi Kitowa wymianka, gdzie wylosowałam swoja parę i otrzymałam tak ogromną i piękną paczuchę. Radość miałam wręcz potrójną, bo w paczce znalazłam oprócz przydasi scrapowych (przepieknych) również związane z moim haftem, a mianowice kanwę, mulinę i też super krosno. Baaardzo dziekuję i własnie już z nimi działam :)

Nie zdążyłam zrobić zdjęcia swojej paczki, ale udało mi się na szybko sfotografować zestaw jaki stworzyłam w ramach podziękowania :) 
Letnia morska zakładka i kartka z podziękowaniami :)


Drugą meeega świetną niespodzianką była akcja stworzona przez sklep internetowy scrapbookingshop.pl. Do sprzedaży trafiły paczki niespodzianki w dwóch wersjach. Pierwsza za cene 49 zł o wartości 200 zł i druga za 99 zł o wartości 400 zł. Wahałam się, którą opcję wybrać i nie byłabym sobą gdybym nie poszła na żywioł. Wybrała większą ;) ... i nie żałuję a wręcz się cieszę.
W internecie krążyły różne opinie i odczucia kupujących, ja się pobawiłam, zaryzykowałam i jestem meega zaskoczona pozytywnie. 
Znalazłam rzeczy, których bym sama nie kupiła w najbliższym czasie, a które zostana przeze mnie wykorzystane w kolejnych pracach. Produkty zostały dobrane przez ekipę sklepu świetnie. Za co baaardzo dziękuję :) i czekam na kolejne tego typu akcje, które mam nadzieję w niedalekiej przyszłości się odbędą. 

Poniżej wklejam Wam zdjęcia poglądowe.
W paczce znalazły się m.in lampiony #Primy, klej #Marthy Stewart, wykrojnik dziecięcy (dużo tematyki dziecięcej, którą wykorzystam w albumach :), pudełko dodatków typu diy cuty retro i dziecięce, papiery #Kaiserkraft  i inne duże 30/30 też bardziej dziecięce, wstążka, dwa stemple dziecięce, folder do embossingu... bombaZ jedną uczestniczką akcji jeszcze wymieniłam się na parę produktów z paczuszki za papiery i też dotarły do mnie diy cuty dziecięce, zestaw kitowy do stworzenia kartek i maska do zimowych projektów. 


Akcja super i miesiąc super miły.2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Cudowności, a że uwielbiam przydasie w każdej postaci to dla mnie radocha mega :) a wymianki są przesympatyczne :)

      Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...