poniedziałek, 25 marca 2019

Tag na rozdawajkę walentynkową

Marzec jest u mnie bardzo pracowity :) przez to brakuje mi czasu na publikacje, ale nadrobię :) Jakiś czas temu ogłosiłam na swojej stronce FB Haft krzyzykowy scrapbooking Kseni, na którą Was również serdecznie zapraszam i będzie mi miło za polubienie, ogłosiłam rozdawajkę walentynkową. 
Na tę okazję stworzyłam dwa zestawy dla wygranych dziewczyn. Pierwszy główny był bardzo spersonalizowany, więc Wam go nie pokażę, a drugi również już powędrował w dłuższą drogę, bo aż do Wiednia :).

I w tym zestawie znalazły się upominki w postaci taga i kosmetyku. 

Temat rozdawajki był walentynkowy, a nagroda dopiero dotarła w marcu, więc temat troszkę zmodyfikowałam. Jest krztyna miłości, jak również wiosenny temat kwietny i troszkę niebieskiej tonacji całości upominku.Mam nadzieję, że zrobiłam miły upominek. A tag zgłaszam do wyzwania na http://diytozts.blogspot.com2 komentarze:

  1. Bardzo ładny tag, czarny kolor i biała róża wyglądają bardzo oryginalnie :) Dziękuję za udział w wyzwaniu DIY. Pozdrawiam serdecznie - Inka z DT

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo oryginalne połączenie! Jest świetny! Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...