środa, 14 listopada 2018

Podaj dalej

Właśnie wróciłam z poczty..... I moim oczom ukazały się śliczności dla ciała i duszy.
Taką oto wspaniała przesyłke dostałam od Sylwii z blogu http://rudamamaijejpasje.blogspot.com

Kiedy zobaczyłam możliwość wzięcia udziału w zabawie na blogu Rudej Mamy zaraz napisałam, gdyż Sylwia tworzy same śliczności, które niezmiernie mi się podobają.

W paczuszce znalazłam prześliczną poduszeczkę spersonalizowaną dla mnie według wzoru Igiełki-MB - śliczna w tym wykonaniu :)
I karteczkę z babeczką :)
I jeszcze bardzo ucieszyłam się z kanwy i muliny. Właśnie myślałam o takim materiale, gdyż wpadł mi w oko wzór fantastycznego skrzata z fajką i chciałam tego typu fakturę. No i mam miłą niespodziankę na życzenie. 
Dodatkowo coś dla przyjemności podniebienia i aury domowej :)

Dziękuję Sylwia baardzo.


W związku z tym, że dołaczyłam do zabawy to zapraszam dwie kolejne osoby prowadzące blogi lub funpaige do zapisów w komentarzu na dalsze "podaj dalej" :). Na przygotowanie niespodzianki według zasad mam rok, ale myślę, że nastąpi to szybciej :)

4 komentarze:

  1. Prezent ns bogato :)) Kartka rewelacyjna :)
    Sama czekam na kilka przesyłek wiec zostawiam miejsce innym , ale do siebie zapraszam ,jest miejsce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No, no same wspaniałości otrzymałaś )

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...