poniedziałek, 4 czerwca 2018

Liftujemy kartki - wyzwanie majowe 5/12 z Inką

Zapisałam się do zabawy w Cyklicznym kartkowaniu z Magos i Jasiową Mamą, niestety dziewczyny zawiesiły zabawę i zostałam na "lodzie" ;). 
Nawet nie myślałam, że będzie mi tego tak brakować, a robienie karteczek bardzo mi się spodobało, choć nigdy nie sądziłam, że zajmę sie tego typu rękodziełem :).

Przyznam, że maj był pełen przede wszystkim pamiątek z okazji Komunii i jeszcze paru haftów to jakoś tak zrobiło się mi pusto z kartkami :)

Przypomniałam sobie, że zaglądam na blog Inki Święta na okrągło, gdzie również dziewczyny tworzą liftując proponowane karteczki. I co najważniejsze można dołaczyć w każdym terminie - super.
Temat wydał mi się ciekawy, choć przyznam, że Święta Bożego Narodzenia przez cały rok są dla mnie wyzwaniem, grudzień jest od świętowania ;).
U mnie nigdy nie ma czasu w ten okres i temu spróbowałam :)

Poniżej moje interpreztacje dwóch kartek.Pierwsza karteczka zrobiona przez Umbrellę


i mój pierwszy lift


Pierwsza myśl wyszła, że kartka będzie w tonacji beży i brązu. 
Wyszedł beż.
Hafcik z kolekcji wzorów świątecznych z Printerestu zrobiony na aidzie 12 resztkami mulin, przez co zgłaszam ją też do zabawy u IGIEŁKI-MBDruga kartka do liftu od Barbaratoja:


i moja


Dodałam napis, nie mogłam się powstrzymać :)
Choinki zamieniłam na śnieżynki i tym razem bez haftu.

Święta przez cały rok z Inką

Wymiatamy resztki

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...