czwartek, 29 marca 2018

Cykliczne kartkowanie z Magos i Jasiową Mamą - marzec

Dziś prawie w ostatnim momencie przychodzę z karteczką przygotowaną na urodziny. Kartka została zrobiona według wytycznych do pierwszego wyzwania.


Kartka nr 1 - Dzień kobiet - kolor różowy lub element kobiecy, ale bez kwiatów
Kartka nr 2 - Wiosna - pełna dowolność :)Tu dominuje tonacja różowa, a motywem jest flakon perfum. Każda kobieta ma swoje ulubione perfumy a część na pewno kolekcjonuje je również ze względu na piękne flakoniki ;)


Tło wybrałam różowe z delikatnymi freskami z brokacikiem. Co dodaje uroku dodatkowego. Zdjęcia mi średnio wyszły.


Niestety w tym miesiącu nie wyrobiłam się z karteczką nr 2, choć miałam projekt świąteczny, gdyż Święta Wilkanocne zawsze kojarzą mi się z początkiem wiosny. Pojawiają się żywe kolory i widać więcej radości w koło. 

Ale powstało parę prac, obraz, dwie zakładki, karteczka haftowana, pamiątki ślubne i obecnie tworzy się metryczka na chrzciny, więc uważam marzec za dobry miesiąc. Wynikami pochwalę się w kwietniu po rozdaniu :)8 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz, który jest dla mnie bardzo ważny i dodaje mi skrzydeł oraz za chwile poświęcone odwiedzaniu mojego bloga.

Kartka urodzinowa z damą z żółtą różą

Powstała kartka urodzinowa dla najlepszej przyjaciółki mojej mamy. Wybrałam kolorystykę bardzo stonowaną z dodatkiem złotych akcentów.  K...